Bahadır Sigorta

Bahadır Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.nin uzman kadrosu ile müşterilerini bilgilendirmek , sigortacılık hakkında bilinçlendirmek , müşteri ihtiyaçlarını doğru ve tam belirlemek , müşteri taleplerini karşılıycak ürünü sunmak konusunda çözümleyici aynı zamanda yönlendirici bir rol üstlenerek müşteri odaklı bir yaklaşım benimser.

Bahadır Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. çalışanı , şirketimizin faliyet alanı içerisine giren her konuda , etkinliğin , verimliliğin artması amacıyla , düzeltici ve önleyici faliyetlerde bulunma , beraber öneri geliştirme sorumluluğuna ve bilincine sahiptir.

Sürekli Gelişme:
Bahadır Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti çalışanlarının katılımı ile tüm süreçleri sürekli iyileştirmek , sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini arttırarak rekabet ortamı oluşturmaktır.

Eğitim:
Bahadır Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. çalışanlarının deneyim ve bilgilerini arttırmak için gerekli ortamları hazırlamaktır.

Müşteri Memnuniyeti:
Bahadır Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti çalışanlarının , müşterilerinin ve iş ortaklarının memnuniyet önemini benimsemektir. Amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda , çalışanlarının , müşterilerinin ve iş ortaklarının memnuniyetini sağlamak temel ilkemizdir.

Acenteliklerimiz